Series
Ratings
435
Back to the FrontierRated ★ 4.0
For Eagle BrothersRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 1.0
The ResidenceRated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
Military Prosecutor DobermanRated ★ 1.5
Live Your Own LifeRated ★ 2.5
Cinderella GameRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Wanna CityRated ★ 2.5
Sharp2Rated ★ 3.0- Rainbow RomanceRated ★ 2.0
NamibRated ★ 1.5
Death to Snow WhiteRated ★ 2.5- Iron FamilyRated ★ 2.5
Wanna One GO : ZERO BASERated ★ 5.0