Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0