Series
Ratings
20- Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
LastRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 5.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0