Movies
Ratings
600
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 1.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 5.0