Titles you rated
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5