Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
CasablancaRated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 3.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
Time to HuntRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5