Movies
Ratings
50
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5- Food ChainRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0