Movies
Ratings
1212
The Big ShortRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
Enter the VoidRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Little FockersRated ★ 3.5
Ju-on: The Final CurseRated ★ 2.5
The BeaverRated ★ 4.0
Anger ManagementRated ★ 3.5
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 3.0