Titles you rated
Years and YearsRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
VRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5