Titles you rated
The HeirsRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0- Unkind WomenRated ★ 5.0