Titles you rated
Innocent DefendantRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 1.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The O.C.Rated ★ 1.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.0