Movies
Ratings
20
A Star Is BornRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0