Titles you rated
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Run OnRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0