Titles you rated
MidsommarRated ★ 2.5- One WinRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Groot's First StepsRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5