Titles you rated
- 추라이 추라이Rated ★ 3.0
- 추라이 추라이Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5- 도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.5
The Great Escape 4Rated ★ 4.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.5
The Great Escape 2Rated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0