Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Twinkle TwinkleRated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.0