Series
Ratings
15
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0