Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0