Movies
Ratings
207
Red Riding HoodRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 5.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 4.5