Movies
Ratings
215 San AndreasRated ★ 3.0 San AndreasRated ★ 3.0
 FriendRated ★ 4.0 FriendRated ★ 4.0
 Tabloid TruthRated ★ 2.5 Tabloid TruthRated ★ 2.5
 IdentityRated ★ 4.5 IdentityRated ★ 4.5
 QuickRated ★ 2.5 QuickRated ★ 2.5
 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
 OnceRated ★ 4.0 OnceRated ★ 4.0
 My PaparottiRated ★ 3.0 My PaparottiRated ★ 3.0
 August RushRated ★ 4.0 August RushRated ★ 4.0
 The Front LineRated ★ 3.0 The Front LineRated ★ 3.0
 The ScentRated ★ 2.0 The ScentRated ★ 2.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
 The Cat ReturnsRated ★ 4.0 The Cat ReturnsRated ★ 4.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
 The HandmaidenRated ★ 4.0 The HandmaidenRated ★ 4.0
 Love ForecastRated ★ 2.5 Love ForecastRated ★ 2.5
 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
 71: Into the FireRated ★ 3.0 71: Into the FireRated ★ 3.0
 CommitmentRated ★ 2.0 CommitmentRated ★ 2.0