Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 1.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.0
MementoRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0