Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
LeonRated ★ 0.5
The NotebookRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5- DoctorRated ★ 1.5
pace makerRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Happiness for SaleRated ★ 1.5