Movies
Ratings
16
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 2.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0