Movies
Ratings
672
White Boy RickRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 3.0
88 MinutesRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0
The OutfitRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
NopeRated ★ 2.5
Mystic RiverRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Midnight ExpressRated ★ 3.5
CasinoRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.5
The RitualRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 1.5
The Harder They FallRated ★ 2.0