Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
TullyRated ★ 3.5
In the HouseRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
MinariRated ★ 2.5
Hillbilly ElegyRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0