Movies
Ratings
428
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
AirRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Nice GuysRated ★ 2.0