Series
Ratings
229
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
The Last EmpressRated ★ 3.0
A Time Called YouRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.5
The King's AffectionRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.5
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0