Series
Ratings
267- Yube no Curry Ashita no PanRated ★ 2.5
- A Sleeping ForestRated ★ 1.5
- 오르트로스의 개Rated ★ 1.5
Love LetterRated ★ 2.5
Mirai koshi MeguruRated ★ 3.0- 君の手がささやいているRated ★ 2.0
- 일본인이 모르는 일본어Rated ★ 2.0
- Sexy Voice and RoboRated ★ 4.0
- I'm HomeRated ★ 1.0
Last ChristmasRated ★ 2.0- 14 Year Old MotherRated ★ 2.0
Baywatch Season 1Rated ★ 0.5- 曲げられな い女Rated ★ 2.0
- 인간실격 : 내가 만약 죽는다면Rated ★ 3.0
Perfect WomanRated ★ 2.0- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 3.0
- KashaRated ★ 1.0
BeginnerRated ★ 1.0- The Final MatchRated ★ 2.0
99 Days with the SuperstarRated ★ 2.0