Titles you rated
The Good Bad MotherRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Thirty-NineRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 5.0
High CookieRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.0
Earth Marble World TourRated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.0
The Kidnapping DayRated ★ 5.0