Movies
Ratings
776
LifeRated ★ 2.0
AutomataRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
AnnihilationRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 0.5
I Am MotherRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Flavors of YouthRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The JudgeRated ★ 4.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Perfect DateRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.0