Series
Ratings
61
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 3.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0