Series
Ratings
154
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5