Titles you rated
Attack of the Killer Tomatoes!Rated ★ 1.0
DollsRated ★ 2.0
Show Me the GhostRated ★ 3.0- TaxRated ★ 1.5
Red Mask KF94Rated ★ 5.0
It's a Beautiful DayRated ★ 0.5
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 1.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 1.5
Dark SkiesRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 3.5
As Above, So BelowRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5