Titles you rated
Master's SunRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0