Titles you rated
CocoRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 1.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 2.0