Series
Ratings
50
Gap DongRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- Brilliant LegacyRated ★ 4.0