Titles you rated
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 4.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.5
BrainRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0