Movies
Ratings
44
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Murder, Take OneRated ★ 1.5
AmourRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 1.0
Love PhobiaRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
What Maisie KnewRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0