Movies
Ratings
1062
ArrivalRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 2.0
A Man and a WomanRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 2.5
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 2.5
MasterRated ★ 2.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 2.5
Coming HomeRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
In BrugesRated ★ 3.0
Boogie NightsRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
SullyRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Rust and BoneRated ★ 3.0