Movies
Ratings
50
Cold EyesRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The HostRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0