Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 0.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
NewtopiaRated ★ 1.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 1.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 2.0- Gag ConcertRated ★ 1.5
Unpretty Rapstar 3Rated ★ 2.0
Unpretty Rapstar 2Rated ★ 3.5