Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5