Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Jung_eRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0