Series
Ratings
25
Shrinking Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 1.5
All About My MomRated ★ 1.0