Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.5
LobbyRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
A Family AffairRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The ConciergeRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 2.5
My Happy MarriageRated ★ 1.5
RedRated ★ 1.5
Lovers' ConcertoRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0