Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
To My HarryRated ★ 1.5- Umino HajimariRated ★ 1.5
If Talking PaidRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
ZeichoRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Shoujiki FudousanRated ★ 3.0
The Public EnemyRated ★ 3.0
Fight SongRated ★ 2.0
Can't Run Away from LoveRated ★ 0.5
MiraclesRated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 3.5