Movies
Ratings
863
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
No Time to DieRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
Vive la FranceRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
PiratesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The TouristRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0