Titles you rated
Spider-ManRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 2.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 1.5
ObsessedRated ★ 0.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 0.5
Bloody ReunionRated ★ 0.5
Fly Away HomeRated ★ 4.5
Saw VIRated ★ 0.5
FuryRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 0.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 0.5