Titles you rated
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
One Dollar LawyerRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5