Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 0.5
SmugglersRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 0.5
WonkaRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 2.5